O nás

Výživové koučky OASY coachingu

O nás

Jsme Adéla Prokůpková a Sára Zemancová, zakladatelky projektu OASA COACHING. Certifikované koučky intuitivního stravování ve výcviku pod vedením zakladatelek oficiálního konceptu Intuitive Eating Evelyn Tribole a Elyse Resch, certifikované koučky ve výcviku poruch příjmu potravy pod záštitou světově uznávané psychoterapeutky PPP Carolyn Costin, certifikované koučky NLC dle Mezinárodní federace koučů (ICF) a do toho i studentky vysokoškolského oboru Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Dále jsme rovněž akreditované výživové poradkyně a absolventky studia v institutu doktora Stephena Cabrala, z nějž si odnášíme status certifikovaných IHP terapeutů v oblasti výživy, ájurvédské medicíny, bioregulační medicíny, tradiční čínské medicíny, naturopatie, ortomolekulární medicíny a funkční medicíny.

Náš společný příběh

Nejen že nás pojí stejné vzdělání. Dohromady nás krom stejné profese svedla i myšlenka, že každý klient si namísto jídelníčku a striktních pravidel zaslouží spíše laskavý přístup, pochopení a dlouhodobou individuální podporu. A tak po několikahodinových debatách a diskuzích vznikl koncept, který si klade za cíl jediné. Propojit se s tebou, naučit tě svobodněji žít a následně tě opět nechat jít se zdravějším přístupem k životu.

Budeme tvými průvodkyněmi během celého procesu, vyslechneme tvé potřeby i očekávání a nasměrujeme tě tam, kde toužíš být. A možná i mnohem dál.

Pokud ses tu našla a hledáš někoho, kdo tě na této cestě může profesionálně provázet, rádi ti nabídneme naše služby nejen v oblasti výživového coachingu a intuitivního stravování, ale nabídneme ti také skvělou komunitu. Víme, jaký je to pocit být v zajetí dietní kultury. Společně můžeme pracovat na tom, abys našla svou vlastní cestu ke svobodě ve stravování.

Chybí ti na tvé cestě podpora?

Přihlas se k odběru našeho newsletteru

Vstup do skupinového coachingu Bez diet