Výživový coaching

Nedietní individuální coaching

Náš nedietní výživový coaching vznikl za účelem pomoci ti si jednou provždy splnit a především udržet své cíle, a to bez dlouhodobých restrikcí a pravidel. Rády bychom ti poskytly co možná největší podporu a pomoc na tvé cestě ke zdravějšímu a svobodnějšímu stravování. A náš coaching ti tento přístup maximálně zajistí.

Co nabízí výživový coaching?

Cena:

8 000–10 000 Kč

za 1 měsíc výživového coachingu (4 týdny)

Jak se dostat do nedietního coachingu?

Před zahájením spolupráce tě čeká následujících 5 kroků.

Rezervace místa a domluvení konzultace

Nejprve si prostřednictvím našich stránek rezervuj své místo v coachingu. Čekací doba se u nás pohybuje přibližně okolo měsíce až dvou.

Uhrazení zálohy

Než se spolu potkáme v online prostoru, poprosíme tě o úhradu zálohy, která činí 2 000 Kč. Jakmile se domluvíme na formě spolupráce, bude tato záloha odečtena z celkové částky. Pamatuj, že záloha je nevratná. Pokud si spolupráci s námi rozmyslíš, rozhodně tě neochudíme o smluvenou konzultaci.

Obdržíš speciální materiály k vyplnění

Abychom si udělaly obrázek o tom, jak si na tom stojíš, po čem toužíš a kam směřuješ, zašleme ti dokumenty, které následně vyplníš a zašleš zpět. Ty nám poslouží jako startovací bod pro začátek komunikace.

Online setkání a výběr výživového coachingu

Blížíme se do finále. Během online konzultace si projdeme vzájemná očekávání, tvou historii stravování, mindset a vizi. A společně se domluvíme na vhodné formě spolupráce.

Zahájení spolupráce

Své místo v OASE už máš jisté a můžeš se těšit na nedietní coaching ušitý přímo na míru tobě a tvým potřebám!

Kdy je oficiální začátek
nedietního coachingu?

Jakmile si spolu plácneme a domluvíme se na spolupráci, vrhneme se do tvorby tvého variabilního stravovacího plánu skrze laskavou výživu. To nám chvilku zabere, jelikož musíme zhodnotit výstup z online konzultace i z dokumentů, které jsi pro nás vyplnila. Samotný začátek nedietního coachingu pak startuje vždy v pondělí, na kterém se domluvíme, a trvá následující 4 týdny.

Na jak dlouho
uzavíráme spolupráce
v rámci nedietního coachingu?

Motivace, elán nebo aplikace nových vzorců myšlení a chování dokáží člověka pořádně nakopnout. Pro dosažení trvale udržitelných změn je ale zapotřebí vytrvat déle než jeden měsíc. Proto v rámci nedietního coachingu uzavíráme spolupráce minimálně na dobu 3 měsíců. Ze zkušenosti s předešlými klienty dokážeme potvrdit, že ti tak nově získaná energie a především vnitřní transformace skutečně vydrží.

Pokud se chceš ujistit, že jsi na správné cestě, ještě před začátkem výživového coachingu, můžeme se nejprve domluvit na individuální výživové konzultaci.

Vstup do skupinového coachingu Bez diet